Wczytuję dane...

Holzkraft

Spółka Stürmer Maszyny powstała z myślą o klientach, którzy cenią sobie fachowość obsługi, wysoką jakość oferowanych produktów (maszyn do drewna i metalu) i w razie potrzeby rzetelny i szybki serwis.
Nasz zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem zdobytym głównie w firmach niemieckich. Dzięki temu macie Państwo gwarancję, że jakość oferowanych przez nas produktów jak i usług stoi na najwyższym europejskim poziomie.

Jesteśmy jedynym przedstawicielem na Polskę niemieckiej firmy Stürmer Maschinen GmbH, która za naszą zachodnią granicą ceniona jest głównie za produkty najwyższej jakości jak i perfekcyjny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W skład firmy Stürmer wchodzą następujące marki: OPTIMUM, METALLKRAFT, HOLZKRAFT, HOLZSTAR, AIRCRAFT, UNICRAFT. Dzięki temu wszyscy nasi klienci mają pewność, że nawet po kilku latach będą mieli dostęp do wszystkich części zamiennych.

Na naszej hali wystawowej w Kostrzynie, można obejrzeć produkty oferowane przez naszą firmę, a dzięki rozbudowanej sieci magazynów zapewniamy wysoką dostępność towaru.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów