Wczytuję dane...
Model: 01993
Producent: Rubi
Gwarancja: (zobacz szczegóły) 24 miesięcy
Kod producenta: 01993
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 14.90 zł
72,45

Nóż kółko tnące Rubi Ø 10mm GOLD do przecinarek TX-MAX I TZ 01993

  Gama noży tnących serii GOLD zapewnia większą żywotność i uzyskanie lepszych rezultatów podczas cięcia materiałów ceramicznych, które charakteryzują się średnim i wysokim poziomem trudności cięcia.Nie wszystkie materiały ceramiczne są takie same. Z tego właśnie powodu RUBI posiada w swojej ofercie bogatą gamę noży tnących.


  RUBI produkuje kółka tnące z węglika spiekanego, które wyróżniają się wysoką odpornością na zużycie podczas tarcia. W znakomitej większości materiały ceramiczne miały zazwyczaj gładką warstwę glazurowaną lub polerowaną z niewielkimi ewentualnie nierównościami. Wprowadzenie do sprzedaży większej gamy płytek antypoślizgowych oraz rustykalnych (szczególnie tych stosowanych na zewnątrz) spowodowało o wiele częstsze występowanie płytek ceramicznych o nierównej powierzchni. W odpowiedzi na to firma RUBI zaprojektowała noże tnące serii GOLD.

  Wszystkie kółka o danej średnicy są formowane w  jednakowy sposób, dzięki czemu kąt wcięcia odpowiada ich właściwemu przeznaczeniu. Różne średnice kółek tnących zapewniają uzyskanie różnych rezultatów cięcia w różnych materiałach ceramicznych.Zaleca się stosowanie noży tnących RUBI GOLD do cięcia glazurowanych płytek kamiennych (BIIa / BIb), rustykalnych lub ciągnionych (AIIa / AIb) oraz gresów porcelanowych (BIa) z powierzchnią gładką  i/lub lekko nierówną.Powierzchnia kółek tnących w nożach serii GOLD jest powlekana azotkiem tytanu. Dzięki temu noże tnące GOLD gwarantują uzyskanie o 50% większej żywotności w porównaniu do serii SILVER stosowanych do cięcia tych samych materiałów i w tych samych warunkach użytkowania.

  Trzpienie noży tnących RUBI GOLD posiadają potrójnie rowkowany kształt (opatentowane przez RUBI), co zapewnia prawidłowy montaż na przecinarce ręcznej, jak również pewne dociśnięcie w wózku oraz nacięcie pozbawione efektu wibrowania. Właściwa kombinacja cech zapewnia uzyskanie najlepszych rezultatów.

  Opinie Klientów
  Zaloguj się
  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...