Wczytuję dane...
124,90
Model: FLIESE MUSIC
Producent: ADIAM
Kod producenta: 110042
Waga produktu: 0.15 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 11.90 zł

Tarcza diamentowa ADIAM FLIESE MUSIC 125 mm 110042

Profesjonalna tarcza diamentowa o doskonałych parametrach, przeznaczona do cięcia gresu, glazury, terakoty itp. najtwardszych materiałów. Bardzo cienki segment o zmiennym przekroju zapewnia dużą szybkość cięcia i czysty rzaz nawet w najtwardszych materiałach o znacznej grubości, dzięki m.in. zmniejszonemu tarciu bocznemu (redukuje opór i pozwala na zachowanie optymalnej prędkości obrotowej). Dodatkowym atutem tarczy FLIESE MUSIC jest warstwowy, klejony, wyciszony i wzmocniony dysk. Profesjonalne narzędzie do wszelkiego rodzaju prac glazurniczych. Ze względu na niewielką grubośc dysku nie jest polecana do cięcia pod kątem. 

Adiam FLIESE MUSIC to profesjonalna tarcza do cięcia płytek i kafli o różnej klasie twardości - od mniej wymagającej glazury po twarde gresowe płytki podłogowe. Wszystkie tarcze tej serii posiadają unikatowy rdzeń usztywniający dysk. Zastosowanie w nim przekładek oraz kołków miedzianych pochłania. Objawia się to w postaci redukcji drgań na segmencie (ma to duży wpływ na jakość cięcia) oraz w redukcji generowanego hałasu. Na rynku pojawiło się ostatnio wiele narzędzi z imitacją klejonego korpusu oraz wręcz identycznie wyglądającego segmentu. Bardzo łatwo odróżnić podróbkę po braku jaśniejszych śladów instalacji kołków miedzianych, które są zwykle łatwo dostrzegalne. Sam segment to opatentowana konstrukcja. Wieniec ryflowany, bo tak jest często nazywany, łączy wszystko co najlepsze z segmentu typu turbo (zmniejszone tarcie) oraz segmentu typu ciągłego (brak odprysków, czysty rzaz).

Przeznaczone do cięcia na sucho i mokro. Tarczę można stosować w szerokiej gamie maszyn: piłach stołowych, małych i dużych szlifierkach kątowych.

Dane techniczne:

  • Średnica tarczy: 125 mm
  • Średnica wewnętrzna: 22.23 mm
  • Grubość obrzeża tarczy: 1.2 mm
  • Wysokość segmentu: 10 mm
  • Ilość sztuk w opakowaniu: 1
Opinie Klientów
Zaloguj się