Wczytuję dane...
Akumulator Metabo GRATIS

NARZĘDZIA OGRODOWE METABO

Wybierz niezwykle wydajne narzędzia akumulatorowe Metabo i odbierz dodatkowy akumulator gratis do każdego z zakupionych urządzeń.

Promocja ograniczona czasowo od 01.04.2023 do 31.08.2023, nie zwlekaj i zamów.

Poznaj serię narzędzi ogrodowych Metabo dedykowanych zarówno dla wymagających użytkowników prywatnych, jak i dla profesjonalistów z zakresu ogrodnictwa i kształtowania krajobrazu. Postaw na wydajne rozwiązania akumulatorowe w uniwersalnym standardzie CAS (Cordless Alliance System). Korzystaj z jednego typu akumulatora. Tnij, przycinaj, koś bez spalin i ograniczeń.

WYBIERZ URZĄDZENIE
z oferty narzędzi ogrodowych Metabo
KUP U NAS
odwiedź salon lub kup online
ZAREJESTRUJ ZAKUP
na stronie
metabo-service.com
ODBIERZ AKUMULATOR
wyślemy do Ciebie bezpłatną przesyłkę

KOSA MECHANICZNA AKUMULATOROWA 18 V

Komfortowa i cicha kosa akumulatorowa z bezszczotkowym silnikiem Metabo. Najbardziej wydajne na rynku akumulatory LIHD zapewniają długi czas działania, a prosty system regulacji oraz beznarzędziowej wymiany żyłki gwarantuje unikalną wygodę pracy.

Uchwyt obwiedniowy lub oburęczny
Średnica koszenia 40 cm
Średnica żyłki 2 mm
Prędkość obrotowa na biegu jałowym 0-6,000/min
Ciężar bez akumulatora 3,5 kg

ZOBACZ >>

TRYMER DO TRAWNIKÓW 18 V

Lekki i kompaktowy akumulatorowy trymer do trawników. Idealny do koszenia, trymowania oraz prac wykończeniowych. Łatwy i praktyczny w przechowywaniu dzięki dwuczęściowemu wysięgnikowi z szybkozłączem. Trymer został również wyposażony w składany pałąk ochronny, który pozwala zachować bezpieczną odległość cięcia od pni drzew i krzewów. Komfort pracy zapewnia wygodny, gumowany uchwyt, a za bezpieczeństwo odpowiada specjalny wyłącznik.

Średnica koszenia 30 cm
Średnica żyłki 2 mm
Prędkość obrotowa na biegu jałowym 0-6,500/min
Ciężar bez akumulatora 3,4 kg

ZOBACZ >>

KOSIARKA AKUMULATOROWA

Łatwa w obsłudze, cicha kosiarka akumulatorowa z silnikiem bezszczotkowym do wydajnego koszenia (około 800m2), zbierania trawy i mulczowania. Kosiarka posiada odczepiany kosz o pojemności 55 l oraz składane uchwyty ułatwiające transport i przechowywanie. Doskonałej jakości nóż sierpowaty, a także metalowa pokrywa gwarantują trwałość i wytrzymałość urządzenia.

Szerokość cięcia 46 cm
Wysokość cięcia 25-80 mm
Liczba stopni wysokości cięcia 7
Pojemność worka 55 l
Maksymalna prędkość obrotowa 3400/min

ZOBACZ >>

NOŻYCE DO KRZEWÓW I TRAWY 18 V

Lekkie i mocne akumulatorowe nożyce do krzewów i trawy. Nożyce o niskim poziomie emisji hałasu, praktyczne i proste w obsłudze. Możliwość zamontowania dodatkowych akcesoriów oraz szybka i beznarzędziowa wymiana listew tnących dzięki systemowi Metabo Quick.

Częstotliwość oscylacji 2,300/min
Ciężar (bez akumulatora) 0,8 kg
Z długą listwą tnącą do krzewów:
•  Długość cięcia 20 cm
•  Grubość cięcia 8 mm
Z krótką listwą tnącą do trawy:
•  Szerokość cięcia 11,5 cm

ZOBACZ >>

NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTÓW 18 V

Wyjątkowo lekkie i ciche akumulatorowe nożyce do żywopłotu. Przeznaczone do przycinania żywopłotów oraz krzewów. Nożyce gwarantują czyste i niemęczące cięcie dzięki zastosowaniu wycinanych laserowo i szlifowanych diamentowo listew tnących. Doskonałą wydajność cięcia zapewnia zastosowanie specjalnej geometrii zębów zapobiegającej wysuwaniu się gałęzi. Nożyce zostały perfekcyjnie wyważone i co ważne pracują bezwibracyjnie.

Częstotliwość oscylacji 2,600/min
Ciężar (bez akumulatora) 2,3 kg
Długość cięcia do 63 cm
Grubość cięcia 19 mm

ZOBACZ >>

AKUMULATOROWY OPRYSKIWACZ PLECAKOWY

Akumulatorowy opryskiwacz plecakowy przeznaczony do równomiernego opryskiwania roślin pestycydami, nawozami płynnymi, środkami wzmacniającymi lub wodą. Wyposażony w dyszę regulacyjną umożliwiającą łatwe, szybkie przestawianie pomiędzy mgiełką a strumieniem. Opryskiwacz komfortowy do noszenia i łatwy do napełniania. Wyposażony w filtry przeciw zanieczyszczeniom.

Maksymalna pojemność 15 l
Ciśnienie robocze 1-3 bar
Przepływ 0.3-1.9 l/min
Ciężar (z akumulatorem) 4.4 kg

ZOBACZ >>

DMUCHAWA AKUMULATOROWA 18 V

Mocna i cicha dmuchawa akumulatorowa do łatwego oczyszczania placów budowy a także dróg, chodników, terenów zielonych. Silnik bezszczotkowy Metabo stanowi gwarancję wysokiej efektywności, niskiego hałasu i długiego czasu pracy na jednym ładowaniu akumulatora. Precyzyjna regulacja siły wydmuchu oraz wąska, dobrze wyważona i lekka konstrukcja z gumowanym uchwytem oraz regulowaną uprzężą pozwalają na niemęczącą pracę blisko ciała. Dodatkowym atutem jest także rura wydmuchowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa, zakończona metalowym okuciem.

Przepływ powietrza do 650 m³/h
Prędkość przepływu powietrza do 150 km/h
Poziom mocy akustycznej 89 dB
Ciężar bez akumulatora 2,1 kg

ZOBACZ >>

Akumulatorowa pompa zanurzeniowa

Elastyczna i funkcjonalna pompa zanurzeniowa z możliwością szybkiego przezbrojenia, która może mieć zastosowanie również do wody deszczowej. Doskonale sprawdzi się do nawadniania ogrodu zgromadzoną wodą w pojemnikach jak również wodą deszczową. W ekstremalnych przypadkach również doskonale sprawdzi się jako pompa do wypompowywania wody z zalanych piwnic.

Maks. ciśnienie 2.2 bar
Maks. głębokość zanurzenia 2m
Maks. wysokość tłoczenia 22 m
Ciężar z akumulatorem 2.5 kg

ZOBACZ >>

Akumulatorowa Pilarka (piła) Łańcuchowa

Lekka, poręczna i wydajna pilarka łańcuchowa akumulatorowa gwarantująca szybkie i równomierne cięcie. Pilarka wyposażona jest w bezszczotkowy mocny silnik który zapewni długotrwałe cięcie na dwóch akumulatorach, a zastosowana technologia bardzo znacząco wyeliminowała hałas dzięki czemu praca w ogrodzie to czysta przyjemność i komfort dla Twoich sąsiadów.

Długość szyny prowadzącej: 40 cm
Długość cięcia: 36 cm
Maks. prędkość obrotowa: 22 m/s
Ciężar z akumulatorami: 4.6 kg

ZOBACZ >>

MultiTool Ogrodowy

Muttitool Metabo z wymiennymi końcówkami roboczymi, bardzo wydajny i lekki oraz wszechstronny. Dzięki zastosowaniu, aż trzech różnych końcówek jedno urządzenie zaspokoi potrzeby narzędziowe w każdym ogrodzie. Dostępne takie końcówki jak podkrzesywarka do przycinania gałęzi, kosa mechaniczna oraz nożyce do żywopłotu.
Jeden napęd, wiele zastosowań
dostępne trzy końcówki robocze

•  Podkrzesywarka do gałęzi
•  Kosa mechaniczna
•  Nożyce do żywopłotu

SZCZEGÓŁY >>

Akumulator Gratis - odbierz to proste!


Do każdego zakupionego w promocji "OGROD23" narzędzia ogrodowego Metabo otrzymasz akumulator gratis. Zobacz poniżej jaki akumulator otrzymasz wybierając narzędzia Metabo. Kup, zarejestruj z kodem "OGROD23" i odbierz przesyłkę od kuriera. Tak to takie proste. Pamiętaj, rejestracji musisz dokonać w ciągu 4 tygodni od momentu zakupu.

Bogaty wybór akumulatorowych narzędzi ogrodniczych

Trwałe narzędzia bezprzewodowe gotowe do pracy w każdych warunkach, w tym na obszarach wrażliwych na hałas. Akumulatorowe kosy i dmuchawy, mocne kosiarki, a także uniwersalne nożyce z wymiennymi listwami.