Wczytuję dane...
Festool Roadshow 2022

Wypełniony nowymi pomysłami

Przyjdź. Przetestuj. Daj się zachwycić. Przeżyj z nami Festool Roadshow 2022.

Odkryj nasze nowości.

Testuj. Pytaj. Daj się zaskoczyć.

Poznaj Festool i wygraj nagrody!

Jakość bez kompromisów.

Poznaj całą gamę naszych nowości: sprawdź, przetestuj i sam oceń ich funkcjonalność. Możesz wypróbować każde urządzenie, dokładnie tak jak tylko chcesz. Poznaj nasze innowacyjne rozwiązania, które w przemyślany sposób ułatwią Twoją pracę.

Przekonaj się, jak doskonale dopasowane do potrzeb są akumulatorowe rozwiązania Festool i ich przemyślane wyposażenie, które sprawia, że każde narzędzie Festool może stać się jeszcze bardziej wydajne. Sprawdź nasze narzędzia na żywo. Pytaj o nasze produkty akumulatorowe oraz zastosowania, które Cię interesują i daj się zaskoczyć naszymi rozwiązaniami. Weź udział w Roadshow i zobacz jak działają akumulatorowy odkurzacz mobilny CTMC SYS i CTMC MIDI, które idealnie sprawdzą się podczas prac serwisowych. Na miejscu będzie można również przetestować nową zagłębiarkę TS 60 K oraz ukośnicę przesuwną KSC 60 - zasilaną akumulatorowo. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami. Przyjdź i przekonaj się sam! Poznaj nie tylko różnorodność naszych produktów, ale także bezpośredni, praktyczny i szeroki serwis usług dla Ciebie i Twoich narzędzi. Oprócz doskonałych narzędzi oferujemy również wyjątkowej jakości usługi. Robimy wszystko dla Twojej satysfakcji i budowania zaufania do Festool. Jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, gdy Ty jesteś zadowolony.
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług serwisowych? Nasz zespół Roadshow przedstawi Ci na miejscu całą ofertę naszych usług. Odwiedź nas!

Trasa Roadshow 2022

Przygotuj się na Festool Roadshow 2022. Dostarczymy całą paletę nowości oraz nasze doskonałe narzędzia akumulatorowe bezpośrednio do Twojego Partnera Handlowego. Przeżyj wyjątkową prezentację nowej ukośnicy przesuwnej KSC 60, która jest zasilana akumulatorowo oraz skorzystaj z niepowtarzalnej okazji i sprawdź swoje akumulatory na naszym stanowisku serwisowym. Odwiedź nas!

Zawsze naładowany

Przyjdź na Roadshow, potwierdź swoją obecność, weź ze sobą kupon i odbierz prezent powitalny*!

Potwierdź swoją obecność poprzez rejestrację na jedno z naszych spotkań i odbierz kubek* z logo Festool. Wystarczy, że zabierzesz swój kupon na Roadshow!

Tak to działa:
Zarejestruj się, zapisz lub od razu wydrukuj kupon, weź go ze sobą i odbierz prezent na Roadshow.

Odwiedź nas, to się opłaca - czekamy na Ciebie!

Konkurs: Wkręć to z TPC 18/4!

Regulamin Promocji 18 V podczas Festool Roadshow 2022

Regulamin Konkursu „Zrób sobie zdjęcie na Roadshow i udostępnij je na swoim profilu, następnie zgłoś się do recepcji i wybierz nagrodę”

Regulamin Promocji „Zakupy w programie Festool FinansowaniePLUS” na Roadshow 2022

* dostępne do wyczerpania zapasów. Tylko 1 na osobę.

Udział w konkursie*

Zajrzyj. Zarejestruj się. Wygraj.

Weź udział w Roadshow i zobacz jak działa akumulatorowy odkurzacz mobilny CTMC SYS i CTMC MIDI, które idealnie sprawdzą się podczas prac serwisowych. Na miejscu będzie można również przetestować nową zagłębiarkę TS 60 K oraz ukośnicę przesuwną KSC 60 - zasilaną akumulatorowo. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami. Przyjdź i przekonaj się sam!

* Zwycięzcy zostaną powiadomieni na miejscu wydarzenia, w dniu, w którym zostanie przeprowadzony konkurs.