Wczytuję dane...
Festool FinansowaniePLUS

Jeszcze więcej od Festool - przy obliczonych ratach.

Prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz wymienić lub uzupełnić swój park maszynowy w wysokiej jakości narzędzia? W takim razie Festool FinansowaniePLUS przy niskich miesięcznych ratach jest właśnie dla Ciebie!

Festool to najwyższa jakość i długi okres użytkowania:
Od samego początku jesteś właścicielem finansowanych narzędzi, dlatego po dokonaniu wszystkich potrzebnych formalności możesz używać ich w swojej codziennej pracy, również po zakończeniu okresu finansowania.

Twoje korzyści

Większa płynność finansowa.

Miesięczne raty dają Ci swobodę finansową, ponieważ nie musisz ponosić wysokich jednorazowych kosztów inwestycji. Od samego początku jesteś również właścicielem finansowanych produktów.

Większa przejrzystość.

Dzięki miesięcznym stałym kosztom możesz lepiej kalkulować zamówienia od klientów. Konto klienta MyFestool oferuje Ci również dostęp do kompleksowego przeglądu posiadanych narzędzi Festool.

Większe bezpieczeństwo.

Dzięki bezpłatnej Gwarancji all-inclusive* Festool w okresie finansowania nie pojawiają się nieprzewidziane dodatkowe koszty. Naprawa** jest gratis, a finansowane produkty są chronione przed kradzieżą.

Nasze warunki dla klientów firmy Festool - finansowanie bez ukrytych kosztów:

 • opłata początkowa to jedynie 5% wartości finansowania przy pierwszej racie
 • czas finansowania to 36 miesięcy
 • stałe, równe a tym samym przewidywalne raty
 • żadnych opłat manipulacyjnych
 • żadnych opłat za użytkowanie
 • żadnych dodatkowych zabezpieczeń majątkowych, dzięki Gwarancji all-inclusive

* Gwarancja all-inclusive dotyczy wszystkich narzędzi Festool, zarejestrowanych w ciągu 30 dni od daty zakupu. Obowiązują warunki Gwarancji Festool, dostępne na stronie www.festool.pl/serwis
** Kompleksowa naprawa gratis dotyczy także akumulatorów i ładowarek, jednak nie obejmuje pozostałego wyposażenia i materiałów eksploatacyjnych, samodzielnie zdemontowanych urządzeń oraz uszkodzeń wynikających z użycia niezgodnego z przeznaczeniem, użycia nieoryginalnych części oraz stałego, silnie niszczącego użytkowania.

Jak złożyć wniosek?

 1. Skontaktuj się z nami mailem: sklep@seger.pl, telefonicznie: 14 680 39 50 lub złóż zamówienie z formą płatności "Zwykły przelew bankowy" i wypełnij formularz poniżej. Skontaktujemy się w ciągu 24 godzin w dni robocze.
 2. Poprosimy Cię o podanie podstawowych danych Klienta potrzebnych do przygotowania przez nas oferty.
 3. Następnie otrzymasz link do wniosku, gdzie musisz uzupełnić wymagane dane oraz zweryfikować swoją tożsamość przez zalogowanie się do bankowości internetowej lub wykonanie przelewu za 1 PLN.
 4. Po sprawdzeniu zdolności kredytowej i pozytywnym rozpatrzeniu wniosku otrzymasz umowę na maila.
 5. Wysyłka następuje po poprawnym rozpatrzeniu kredytu

* Dostępne tylko dla przedsiębiorców.
* Wysokość raty podana w kwocie NETTO.
* Finansowania udziela Siemens Financial Services.
* Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej.
* Kalkulacja finansowania zostanie przesłana we właściwym wniosku od Siemens Financial Services

FinansowaniePLUS
 
*pola obowiązkowe