Wczytuję dane...
205,00
Model: 66900
Producent: Rubi
Gwarancja: (zobacz szczegóły) 24 miesięcy
Kod producenta: 66900
Waga produktu: 0.35 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 13.90 zł

Przyssawka podwójna Rubi 66900

Wraz z rosnącą obecnością płytek ceramicznych o dużych formatach, używanie przyssawek staje się coraz bardziej niezastąpione.

Podwójna przyssawka RUBI ma wytrzymały aluminiowy korpus oraz ergonomiczny uchwyt zwiększający komfort podczas przenoszenia ciężkich płyt. Maksymalny udźwig przyssawki to 80 kg, co pozwala na łatwe przenoszenie bardzo dużych płyt ceramicznych i szklanych.


Przyssawki RUBI poddawane są nieustannym testom jakościowym, aby zapewnić właściwą wytrzymałość podczas użytkowania.
Ergonomia uchwytu podwójnej przyssawki RUBI pozwala fachowcom pracować z mniejszym wysiłkiem i zmęczeniem.

W RUBI zawsze zwracano baczną uwagę na zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników naszych narzędzi. Kwestie ergonomii były zawsze brane pod uwagę podczas projektowania narzędzi, gdyż wierzymy, że bezpieczeństwo oraz minimalizacja ryzyka w pracy są kluczowe dla zachowania zdrowia oraz uzyskania właściwej wydajności pracy.

W RUBI zawsze mieliśmy bliską relację z płytkarzami i nieustannie staramy się utrzymać płynną komunikację z nimi. Dzięki temu możemy oferować branży budowlanej innowacyjne narzędzia doskonale spełniające potrzeby pojawiające się podczas codziennej pracy.

RUBI jest obecne w ponad 120 krajach poprzez sieć biur handlowych i autoryzowanych dystrybutorów, co ułatwia klientom dotarcie do naszych narzędzi i części zamiennych. Za pomocą "Discover RUBI" lub innych mediów społecznościowych, możesz uzyskać informacje o lokalnych dystrybutorach.

Opinie Klientów
Zaloguj się