Wczytuję dane...
Model: TC-125, SLAB TRANS HEAVY DUTY
Producent: RUBI
Gwarancja: 5 lat
Kod producenta: 51901, 18936, 18934, 18935
Waga produktu: 40 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
11745,00 PLN*
* z podatkiem VAT

Santander Consumer Bank

Kalkulator- oblicz raty

Zestaw do płyt wielkoformatowych Rubi SLAB SYSTEM

Kompletny zestaw do płyt wielkoformatowych firmy Rubi, składający się z pilarki tarczowej TC-125 wraz z prowadnicami, stołu SLAB, przenośnika do transportu płyt SLAB TRANS HEAVY DUTY oraz wózka do transportu SLAB.


Opis produktów:Precyzyjna pilarka tarczowa Rubi TC-125 Zestaw - 51901

Zestaw TC-125 jest częścią systemu SLAB do płytek wielkoformatowych,  zawiera wszystkie elementy potrzebne do cięcia tych materiałów przy użyciu pilarki tarczowej TC-125.

W skład zestawu wchodzi:

Pilarka tarczowa TC-125. 3 prowadnice SLIM CUTTER o długości 110 cm każda (dla prawidłowego działania TC-125, zastosowanie tych prowadnic jest NIEZBĘDNE). 2 przyssawki mocujące do powierzchni chropowatych (RM). 1 tarcza diamentowa TCR-125 do cięcia na sucho gresu (kompatybilna z cięciem na mokro). Tarcza TCR nie jest zalecana do cięcia ukośnego pod kątem 45º 2 zaciski do dodatkowego zamocowania prowadnicy SLIM. Zestaw narzędzi. Praktyczna torba tekstylna do transportu prowadnic i wzmocniona walizka do pilarki TC-125. Pilarka tarczowa RUBI TC-125 posiada podwójny system redukcji i kontroli pyłu powstającego podczas cięcia. Może być podłączona do odkurzacza (cięcie na sucho) lub do przyłącza wodnego.


Wejście pod odkurzacz ma 32 mm, ale w zestawie dołączony jest adapter do innych średnic. Pobór wody odbywa się przez szybkie złącze 16 mm. Podczas cięcia na mokro wlot do odkurzacza zakrywa się gumową zaślepką, która służy za dodatkowy uchwyt.

Głowica pilarki TC-125 jest przechylna do kąta 45º i posiada regulację wysokości. Dzięki temu ukosowanie jest bardzo precyzyjne (należy pamiętać, że grubość cięcia jest uzależniona od średnicy tarczy).

Dla ułatwienia ukosowania pilarka wyposażona jest w dodatkowy uchwyt poprawiający ergonomię oraz widoczność linii cięcia.

W pilarce można stosować tarcze o średnicy 115 i 125 mm.

Włącznik pilarki TC-125 posiada blokadę bezpieczeństwa chroniącą przed niezamierzonym uruchomieniem, oraz kabel z zabezpieczeniem PRCD, chroniący sprzęt przed przepięciami.

Pilarka wyposażona jest w osłonę tarczy z łatwo otwieraną pokrywą, która ułatwia wymianę tarczy oraz minimalizuje odpryski materiału i wody. Przestawna osłona boczna poprawia efektywność systemów redukcji pylenia.

Dzięki pilarce tarczowej TC-125, nie istnieją limity w cięciu, które utrudniłyby realizację jakiegokolwiek projektu profesjonalnego wśród glazurników na całym świecie.

Szczególne właściwości:

 •     PRECYZYJNE cięcie dzięki systemowi prowadnic SLIM SYSTEM.
 •     Przesuwna podstawa na samonastawnych łożyskach poprzecznych ze stali nierdzewnej.
 •     Podwójny system odprowadzania pyłu. Na sucho i na mokro.
 •     Głowica tnąca z regulacją wysokości (efekt zagłębiania), przestawna w zakresie od 0° do 45° (ukosowanie). System szybkiej regulacji.
 •     Lepsza ergonomia. Dodatkowy uchwyt z miękkich materiałów, głównie do cięć ukośnych.
 •     Bezpośrednie połączenie do odkurzacza AS-30 PRO (Ø32mm). W zestawie adapter do innych modeli i marek (Ø37, 42 i 50 mm).
 •     Zawór z regulacją oraz szybkozłączka do węża ** (Ø16 mm). Gumowa osłona wyjścia pod odkurzacz. Lepsza ergonomia podczas cięcia na mokro.
 •     Włącznik z blokadą bezpieczeństwa. Chroni przed niezamierzonym włączeniem. Kabel z zabezpieczeniem PRCD.
 •     Kompatybilna z tarczami Ø125 i Ø115 mm. (Możliwość stosowania tarcz ze wzmocnionym rdzeniem, typu TVA).
 •     Aluminiowa osłona tarczy z przezroczystą pokrywą z poliwęglanu z systemem szybkiego otwierania i zamykania. Ułatwia wymianę tarczy oraz minimalizuje odpryski materiału i wody.
 •     Przestawna osłona boczna poprawia efektywność systemów redukcji pylenia.
 •     W zestawie tarcza TCR-125 SUPERPRO (na sucho), walizka transportowa oraz akcesoria


Materiały

    Do cięcia wszystkich rodzajów płytek ceramicznych, kamienia naturalnego i spieków. Idealna do cięcia płyt wielkoformatowych.

Zastosowanie

    Przenośna pilarka tarczowa. Do cięcia na mokro i na sucho.


Dane techniczne:

 •     Moc: 1.7 KM (P1: 1.25 kW).
 •     13800 obr./min (może się różnić w zależności od napięcia i częstotliwości prądu zasilania)
 •     Zewnętrzna średnica tarczy: 115/125 mm. (Skale i podziałki są określane dla tarcz 125 mm)
 •     Średnica otworu tarczy: 22,2 mm.
 •     Maksymalna głębokość cięcia: 20 mm (tarcze 115 mm) i 25 mm (tarcze 125 mm).
 •     Maksymalna grubość materiału przy ukosowaniu: 14 mm (tarcze 115 mm) i 18 mm (tarcze 125 mm).
 •     Waga netto: 4,8 kg (maszyna z tarczą seryjną).
 •     Wymiary: 330x239x206 mm.
 •     Poziom wibracji zgodny z normą UNE-EN 61029, 1.78 m/s2 przy współczynniku dyspersji K=15Zawartość :

 •     Rubi 51901
 •     3 prowadnice 1000mm
 •     łączniki
 •     2x przyssawka
 •     2x ścisk 52220

Zestaw transportowy Rubi SLAB TRANS HEAVY DUTY 18936

Przenośnik SLAB TRANS HEAVY DUTY jest przeznaczony do przenoszenia płyt ceramicznych dużych formatów, do 320 cm długości. Może być stosowany w komplecie z przecinarką SLIM CUTTER oraz pilarką TC-125.

Przenośnik składa się z dwóch profili z wyciskanego aluminium, wzmocnionych i regulowanych w zakresie  od 165 cm do 320 cm, oraz dwóch belek poprzecznych usztywniających konstrukcję, zwłaszcza podczas przenoszenia najcięższych materiałów.
Dzięki 6 przyssawkom z pompką użytkownik może dostosować punkty mocowania do rozmiaru płyty. Przed prawidłowym umiejscowieniem przyssawek należy upewnić się, że powierzchnia jest czysta i wolna od kurzu i innych zanieczyszczeń.

Zestaw posiada 6 uchwytów (po 3 na każdym profilu), które mogą być umiejscowione wzdłuż profili, zależnie od potrzeb i preferencji użytkownika.

Szczególne właściwości

 •     Zestaw dwóch wzmocnionych profili aluminiowych regulowanych w zakresie 160 do 320 cm.
 •     6 przyssawek z pompką Ø20 cm (po 3 na każdym profilu), do każdego rodzaju powierzchni.
 •     Wyposażony w zestaw poprzecznych belek dla lepszej stabilności i wytrzymałości.
 •     Istnieje możliwość zakupienia zapasowych przyssawek do SLAB TRANS HEAVY DUTY (ref. 18827) w przypadku utraty bądź uszkodzenia oryginalnych.


Materiały

    Spieki i wielkoformatowe płyty ceramiczne.

Zastosowanie

    Przenośnik do transportu płyt ceramicznych.Wózek transportowy SLAB

System do transportu i manewrowania z serii SLAB SYSTEM, do wielkoformatowych płyt ceramicznych. Specjalnie przeznaczony do OBRABIANIA płyt o grubości od 6 mm.

WÓZEK TRANSPORTOWTY SLAB jest przeznaczony do wyłącznego użytku z gamą przenośników SLAB SYSTEM RUBI: SLAB TRANS HEAVY DUTY i SLIM EASY TRANS*. Dzięki systemowi mocowania EASY FIX, WÓZEK TRANSPORTOWTY SLAB umożliwia łatwy i szybki montaż oraz demontaż przenośnika.


WÓZEK TRANSPORTOWTY SLAB jest lekki i kompaktowy. Jego konstrukcja gwarantuje, że WÓZEK TRANSPORTOWTY SLAB zajmie tylko niezbędną przestrzeń. Wzmocnione profile aluminiowe zapewniają dużą solidność i wytrzymałość konstrukcyjną przy minimalnej wadze.

WÓZEK TRANSPORTOWTY SLAB firmy RUBI posiada wyciągane ramię ułatwiające manewrowanie załadunkiem i rozładunkiem płyty ceramicznej na STOLIKU ROBOCZYM. Przy złożonym ramieniu, WÓZEK TRANSPORTOWTY SLAB umożliwia przejście przez futrynę drzwi o standardowych wymiarach bez konieczności wykonywania skomplikowanych lub ryzykownych manewrów, nawet przy załadunku przenośnika i materiału w jego maksymalnym formacie.

Wyposażony w cztery kółka obrotowe (360º) z systemem hamowania i blokady STOP&FIX, WÓZEK TRANSPORTOWTY SLAB zwiększa bezpieczeństwo podczas manewrów załadunku i rozładunku. Dzięki nachyleniu przenośnika, WÓZEK TRANSPORTOWTY SLAB staje się idealną podporą przy podwójnym klejeniu.

WÓZEK TRANSPORTOWTY SLAB posiada na końcach gumowe zabezpieczenia, które zapobiegają przypadkowym uderzeniom materiału lub innych elementów.

Za pomocą WÓZKA TRANSPORTOWEGO SLAB, użytkownik może transportować płyty o maksymalnej wadze do 140 kg i formacie do 360 cm x 160 cm.

*Korzystanie z SLIM EASY TRANS wraz z WÓZKIEM TRANSPORTOWYM SLAB wymaga obowiązkowego korzystania z ZESTAWU BELEK POPRZECZNYCH (nr ref. 18819). WÓZEK TRANSPORTOWTY SLAB jest dostarczany w stanie zdemontowanym i wymaga montażu przez użytkownika przy pierwszym użyciu.


Stół SLAB

Stół roboczy do cięcia i obrabiania wielkoformatowych płyt ceramicznych przy użyciu narzędzi z serii SLAB SYSTEM.

Dodatkowe, wzmocnione aluminiowe pręty nadają STOŁOWI SLAB wysoką sztywność i dużą stabilność. Maksymalny udźwig do 250 kg.

Rozdzielenie 5 aluminiowych prętów umożliwia użytkownikowi wiercenie i cięcie bez obawy o uszkodzenie stołu.


Konstrukcja STOŁU SLAB wraz z nogami poziomującymi zapewnia większą stabilność całej struktury*. Dzięki systemowi połączeń EASY FIX, montaż i demontaż STOŁU SLAB jest prosty i szybki.

Składane nogi wyposażone są w system bezpieczeństwa, który zapobiega ich niezamierzonemu zamknięciu.  Po złożeniu nóg, STÓŁ SLAB zajmuje mniej niż 20 cm wysokości, dzięki czemu można go łatwo przechowywać. Wysokość robocza stołu wynosi 70 cm. Wysokość ta została ustalona tak, aby zwiększyć ergonomię wszystkich manewrów załadunku i rozładunku przy użyciu przenośnika SLAB SYSTEM bez lub z użyciem WÓZKA TRANSPORTOWEGO SLAB.

STÓŁ SLAB zawiera łącznik z systemem EASY FIX, który pozwala na połączenie dwóch stołów w idealną powierzchnię roboczą dla wielkoformatowych płyt ceramicznych. STÓŁ SLAB ma długość 180 cm i szerokość 104 cm. Po połączeniu dwóch stołów uzyskuje powierzchnię podparcia 360 cm.

STÓŁ SLAB jest wyposażony w gumowe zabezpieczenia po bokach, które zapobiegają bezpośredniemu i niezamierzonemu uderzeniu materiału o stół, redukując straty i ewentualne wypadki.

*W celu uzyskania prawidłowej powierzchni roboczej dla wielkoformatowych płyt ceramicznych zaleca się stosowanie 2 sztuk. STÓŁ SLAB przy pierwszym użyciu wymaga montażu przez użytkownika.


CAŁY ZESTAW SKŁADA SIĘ Z :

Rubi 51901 - Zestaw TC-125
Rubi 18396 - Przenośnik do transportu SLAB TRANS HEAVY DUTY
Rubi 18934 - Wózek SLAB
Rubi 18935 - Stół SLAB

Opinie Klientów
Zaloguj się