Wczytuję dane...
Model: KS 2300i
Producent: K&S
Gwarancja: 24 miesięcy
Kod producenta: KS 2300i
Waga produktu: 34 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
1999,00 PLN*
* z podatkiem VAT
 

Seger credit agricole


Credit Agricole

Kalkulator raty

Santander Consumer Bank

Kalkulator- oblicz raty

Inwertorowy agregat prądotwórczy benzyna K&S KS 2300i 230 V 2,3kW

Inwertorowe generatory K&S są przenośnym oraz wygodnym źródłem energii elektrycznej. Cechą wyróżniającą te urządzenia spośród pozostałych jest możliwość wytwarzania prądu elektrycznego z czystą, wygładzoną sinusoidą. To optymalne rozwiązanie dla zapewnienia stabilnej pracy wymagającym urządzeniom, takim jak: sprzęt audio, przyrządy pomiarowe czy komputery.

Ponadto generatory tej serii są bardzo łatwe w transporcie dzięki kompaktowej budowie oraz niewielkiej wadze. Uwzględniając te czynniki, generatory inwertorowe stają się niezastąpionym pomocnikiem na wyjazdach i wycieczkach turystycznych.Cechy produktu:

WYGODNY PANEL STEROWANIA
Wygodny, ergonomiczny panel sterowania pozwala z łatwością sterować całym urządzeniem i nie wymaga dodatkowych umiejętności. Każde urządzenie zawiera inteligentny panel pokazujący wskaźnik przeciążenia, wskaźnik napięcia oraz wskaźnik poziomu oleju co ułatwi przeprowadzenie konserwacji generatora w odpowiednim czasie, dzięki czemu przedłużymy czas jego użytkowania.

DUŻY ZBIORNIK PALIWA
Każdy generator inwertorowy jest wyposażony w duży i bardzo pojemny zbiornik paliwa. Wszystkie zbiorniki paliwa są wyposażone we wskaźnik poziomu paliwa.


SILNIKI FIRMOWE
Silniki z serii KS produkowane są na licencji marki «Könner & Söhnen». To wynik długich i wielowymiarowych badań. Każdy silnik posiada unikalny numer seryjny, pozwalający na kontrolę jakości produkcji i usług serwisowych. Dzięki wyciszonej obudowie, silnik staje się przyjazny zarówno środowisku jak i wymagającym sąsiadom czy nawet użytkownikom. Silniki spełniają wszystkie międzynarodowe i europejskie normy jakości.

URUCHOMIENIE RĘCZNE
Każdy model generatora inwertorowego jest wyposażony w opcję ręcznego uruchomienia silnika (niektóre modele posiadają także opcję elektrostartu). Jest to bezpieczny i wygodny wariant uruchomienia silnika w każdych warunkach.Dane techniczne:

  Moc maksymalna, kw 2,3
  Moc nominalna, kw 2,0
  Moc silnika, KM 6,0
  Częstotliwość, Hz 50
  Napięcie, V 230
  Prąd, A 8,3
  Model silnika KS 180i
  Pojemność silnika, cm3 179
  Rodzaj silnika benzynowy, 4-suwowy
  Gniazdka 2х16А
  Czas pracy przy obciążeniu 70% 18
  Współczynnik mocy cosφ 1
  Pojemność zbiornika paliwa, l 13
  Pojemność zbiornika oleju, l 0,6
  Zużycie paliwa gr/kWh 400
  Uruchomienie ręczne
  Poziom hałasu w odległości 7 m, dB 65
  Wymiary (DxSxW), mm 520*440*470
  Waga netto 34 kg
  Klasa wydajności IP23M