Wczytuję dane...
Model: 61950
Producent: RUBI
Gwarancja: 36 miesięcy
Kod producenta: 61950
Waga produktu: 35.5 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
3589,00 PLN*
* z podatkiem VAT
 

Seger credit agricole


Credit Agricole

Kalkulator raty

Santander Consumer Bank

Kalkulator- oblicz raty

Mieszarka elektryczna RUBI MIX 50-N 880W 61950


Cechy produktu:

  • Z podwójnym zabezpieczeniem termicznym.
  • Zintegrowany motoreduktor.
  • Pojemnik 65 litrów.
  • Uchwyt transportowy.
  •  

Dane techniczne:

  • Podwójne zabezpieczenie termiczne.
  • Prędkość łopatek: 60 obr./min.
  • Pojemnik 65 l. do mieszania do 50 kg zaprawy (klej, zaprawa itp.)
  • Bardzo wysoka wydajność mieszania.
  • Kompaktowy i łatwy w transporcie.


Mieszarka RUBIMIX-50 N jest wysoce wydajną i żywotną mieszarką elektryczną.
Doskonale nadaje się do mieszania wszelkiego rodzaju zapraw, tynków, klejów do płytek ceramicznych (głównie klasa C lub C1).
Silnik o mocy 880W z podwójnym zabezpieczeniem termicznym oraz stałej prędkości mieszadła 60 rpm umożliwia jednorazowe mieszanie do 65 l płynu lub 50 kg zaprawy (klejów, tynków itp.).


Mieszarka RUBIMIX-50 N jest sprzedawana w pełni złożona, co oznacza, że można rozpocząć użytkowania od razu po zakupie bez konieczności przeprowadzania żadnych czynności montażowych itp. Uchwyt i kółka ułatwiają transport i manewrowanie mieszarką w miejscu pracy.

RUBIMIX-50 N posiada wyłącznik bezpieczeństwa, który odłącza zasilanie w momencie podniesienia osłony z mieszadłem do góry. Zapobiega to powstawaniu ryzyka wypadków, jak również rozchlapywaniu mieszanego materiału. 

Zarówno plastikowy kosz jak i mieszadło wykonane ze stali galwanizowanej można zdemontować, co ułatwia dokładne wyczyszczenie. 

Mieszarka RUBIMIX-50 N jest szczególnie zalecana w przypadku mieszania dużych ilości zapraw. Uruchomiona pracuje całkowicie samodzielnie, umożliwiając w tym samym czasie nakładanie przygotowanej wcześniej zaprawy lub wykonywanie innych prac. Pozwala uzyskać wysoką wydajność oraz oszczędność czasu.

W RUBI znamy styl pracy pracowników budowlanych w każdym kraju na świecie, znamy potrzeby płytkarzy oraz wiemy, jakich materiałów używają na budowach i przy remontach. Dzięki temu RUBI jest doskonale rozpoznawalną marką bardzo skupioną na profesjonalnych wykonawcach i wymagającym rynku budowlanym. Całą tę wiedzę i zdobyte doświadczenie RUBI wykorzystuje do produkcji precyzyjnych narzędzi. Wysokie oczekiwania stawiane przed nami przez wykonawców i rynek budowlany sprawiły, że projektujemy i produkujemy możliwie najdokładniejsze i najlepsze narzędzia do cięcia i układania płytek.